- Tématická focení dle Vašich představ -

Dreams Imagined je mladý projekt zaměřený na tématická focení se zvířaty. Přijďte se na jeden den stát pohádkovou bytostí a užít si focení s vlky, koňmi, roztomilými ušáčky, netradičními plemeny psů atd... 

Naším cílem je obohatit každé focení o spolupráci se zvířecím protějškem. Proč? Kromě toho, že milujeme svou práci, milujeme také zvířata. Jsou součástí našich životů a chceme, aby tomu tak bylo i nadále. Ne každý si ovšem může dovolit mít vlastního koně nebo psa, či jakékoliv jiné zvíře a to z mnoha důvodů. Jste také milovníci zvířat a chtěli byste fotky s nějakým oblíbeným zvířetem, které sami mít nemůžete ? Chcete zažít něco nového ? Chcete mít krásné vzpomínky a fotografie, které Vám bude Vaše okolí tiše závidět ?

Obraťte se na nás...! 

❈ Focení s vlky

  • Spolupracujeme s profesionálními pracovníky v oblasti chovu plemene Československý vlčák. Toto plemeno vzniklo zkřížením německého ovčáka a karpatského vlka a stalo se národním plemenem. Všechny feny i psi jsou vedené ke spolupráci na focení. A jak samotné focení probíhá? Po celou dobu budete v rukou odborníků. Naše profesionální vizážistka a stylistka se během až 90 min postará o Vaší dokonalou vizáž a styling. Poté se dostanete do péče profesionální fotografky a zvířecího koordinátora. Během přibližně hodiny focení vytvoříme množství fotografií, z nichž si poté budete moci v soukromé galerii vybrat sedm obrázků, které se Vám budou líbit nejvíce. Vámi vybrané fotografie během následujících 14 dní projdou profesionální grafickou úpravou a obdržíte je na CD v plném rozlišení vhodném pro tisk i větších formátů. Případný tisk jsme schopni zajistit také. Ceník tisku Vám rádi zašleme.

Focení s koňmi

  • Spolupracujeme hlavně se zkušenými pracovníky v oblasti chovu koní a péče o ně. Koně v naší nabídce mají zkušenosti s fotografováním. Na výběr budete mít z několika různých plemen a barev. Vše se vynasnažíme přizpůsobit Vašim představám. A jak samotné focení probíhá? Po celou dobu budete v rukou odborníků. Naše profesionální vizážistka a stylistka se během cca 90min postará o Vaší dokonalou vizáž a styling. Poté se dostanete do péče profesionální fotografky a zvířecího koordinátora. Během přibližně hodiny focení vytvoříme množství fotografií, z nichž si poté budete moci v soukromé galerii vybrat sedm obrázků, které se Vám budou líbit nejvíce. Vámi vybrané fotografie během následujících 14 dní projdou profesionální grafickou úpravou a obdržíte je na CD v plném rozlišení vhodném pro tisk i větších formátů Případný tisk jsme schopni zajistit také. Ceník tisku Vám rádi zašleme.

Focení s jinými zvířaty

  • Spolupracujeme s profesionálními pracovníky v oblasti chovu různých zvířat. V naší nabídce máme králíčky, myši, Mainské mývalí kočky různých zbarvení a širokou nabídku různých plemen psů (Irský vlkodav, Pražský krysařík, Cairn teriér, Preský chrt- Saluki, Afgánský chrt a mnohá další) a všichni mají zkušenosti s fotografováním. Vše se vynasnažíme přizpůsobit Vašim představám a možnostem konkrétního zvířete. A jak samotné focení probíhá? Po celou dobu budete v rukou odborníků. Naše profesionální vizážistka a stylistka se během cca 90min postará o Vaší dokonalou vizáž a styling. Poté se dostanete do péče profesionální fotografky a zvířecího koordinátora. Během přibližně hodiny focení vytvoříme množství fotografií, z nichž si poté budete moci v soukromé galerii vybrat sedm obrázků, které se Vám budou líbit nejvíce. Vámi vybrané fotografie během následujících 14 dní projdou profesionální grafickou úpravou a obdržíte je na CD v plném rozlišení vhodném pro tisk i větších formátů Případný tisk jsme schopni zajistit také. Ceník tisku Vám rádi zašleme.
  • Focení s Vašimi zvířaty

  • Máte vlastního koně, pejska, kočku, myš ... ? Vymyslíme pro Vás vlastní téma. Ušijeme Vám ho na míru, aby téma sedělo k Vašemu zvířátku. Pokud třeba nemáte zájem o žádné pohádkové bytosti, rádi Vám nafotíme poutavé fotografie i bez konkrétního tématu, třeba jen v krásných šatech z našeho šatníku. Se zvířátkem můžete přijet za námi, nebo si my naopak uděláme výlet za vámi. A jak samotné focení probíhá? Po celou dobu budete v rukou odborníků. Naše profesionální vizážistka a stylistka se během cca 90min postará o Vaší dokonalou vizáž a styling. Poté se dostanete do péče profesionální fotografky. Během přibližně hodiny focení vytvoříme množství fotografií, z nichž si poté budete moci v soukromé galerii vybrat sedm obrázků, které se Vám budou líbit nejvíce. Vámi vybrané fotografie během následujících 14 dní projdou profesionální grafickou úpravou a obdržíte je na CD v plném rozlišení vhodném pro tisk i větších formátů  Případný tisk jsme schopni zajistit také. Ceník tisku Vám rádi zašleme.