O nás 

Znáte ten pocit, když potkáte člověka a padnete si hned do noty a pak Vám příjde, jako byste se znali již hodně dlouho? Takto přesně to začalo u nás! Na jednom z běžných focení jsme se setkaly a z hodinového focení se stalo celo-odpolední sezení a povídání si v Petřínských sadech naší matičky Prahy.

Slovo dalo slovo a vznikla báječná spolupráce. Z této spolupráce vznikl i tento nádherný projekt, který je vlastně naším "dítětem". Je krásné vidět, jak nám postupně roste před očima a dělá samou radost. 

Milujeme svoji práci, milujeme zvířata a milujeme, když můžeme dělat radost lidem okolo nás! Na všech foceních zažijete uvolněnou a pohodovou atmosféru. Z focení si odnesete nejen nádherné fotografie, ale i krásné vzpomínky na tento den. Jsme tým mladých lidí, kteří věří svým snům a jsou odhodláni je uskutečnit.

Náš tým

Ti kteří to mají vlastně všechno na svědomí ...

Aneta Zahradníková

Zakladatel / Hlavní fotograf

„ Můj sen se stal skutečností... “

Johana Medová

Produkční / Hlavní vizážistka a stylistka

„ Život je skutečná pohádka, stačí ji jen začít žít ...“

Máte zájem o spolupráci s námi?

Chcete se stát součástí našeho týmu? Vlastníte neobvyklá zvířátka? / Máte k dispozici zajímavé kostýmy a šaty? / Máte zkušenosti v oblasti obchodu? V nejbližší době budeme rozšiřovat svůj tým a hledáme posilu do týmu! Pokud máte zájem o spolupráci, kontaktujte nás a napište proč bychom si měli vybrat právě Vás?